Hakkımızda

Bu gün ki Gökçe kuru temizleme ,1997 yılında Desa adı altında İstanbul ili Beşiktaş ilçesi Etiler mahallesinde kurulmuş olup 2009 yılında Ömer Gökçe & Fatih Gökçe kardeşlerin isim, personel ve hizmet anlayışını tümü ile değiştirerek yerine benimseyip ilke edindikleri modern, güvenilir, samimi , güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını getirdikleri kuru temizleme firmasıdır.

Gökçe kuru temizleme hizmet verdiği kişileri hiçbir zaman bir müşteri kalıbı içerisinde görmemektedir. Hizmet üretmekten ve hizmet ulaştırmaktan mutluluk duyan, her hizmetinde kalitenin hissedilmesine önem veren bir anlayışa ve kabiliyete sahiptir. Bu yönü ile zincir halinde hizmet veren kuru temizleme firmalarından farklı olduğunu ortaya koymak için çalışmaktadır. Gökçe kuru temizleme kuru temizlemede sunduğu kaliteli hizmeti genişleterek firmanın güvencesi ile koltuk yıkama , ev temizliği,ofiss temizliği ,inşaat temizliği,cam temizliği ve böcek ilaçlama alanlarında da hizmet vermekte olup tekstil temizliği ve yüzey temizliği arasında bir köprü kurmuş olup firmanın hedeflerini yükseğe doğru taşımaktadır.

Yaklaşık 25 yıldır uyguladığımız yüksek kalite standardı, teknolojik gelişmelerin takibi, personel eğitimine verdiğimiz önem ve Koşulsuz hizmet Memnuniyetine dayanan duygu ile ilerlemeye devam etmekteyiz.

TALEP FORMU

  Talep formunuz başarıyla iletildi.

  Birşeyler ters gitti. Sayfayı yenileyerek tekrar deneyiniz.

  Ad Soyad*

  Adres *

  Telefon *

  Alış Tarihi

  Alış Zamanı

  Teslim Tarihi

  Teslim Zamanı

  Özel Talepler *