KOLTUK YIKAMA

Adres
Etiler Özden Sokak Hisar Pasajı No:9/16 Beşiktaş / İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri
0212 265 58 01
Çalışma Saatleri
Hafta içi : 8:00 - 20:00
Pazar günleri servisimiz vardır.

Koltuk ve sandalyeler ,Sosyal hayatta en çok önemsediğimiz nesneler arasında öncelikli gelir. Bulunduğumuz ortamın en tamamlayıcı unsurlarıdır. Dekoratif , konforlu ve kullanışlılığına göre bulunduğu alanları süslerler.en çok rahat ettiğimiz en keyif aldığımız en çok vakit geçirdiğimiz  anlar üstelik olmadığı yerde gözümüzün aradığı koltuklardır.

Hal böyle olunca koltuk ve sandalyeler, havanın ve bizim üzerimizde taşıdığımız toz,kir ve bakterileri kumaşına alıp kalıcı biçimde içine hapsedip başka mikroorganizmaların oluşmasına neden olurlar. Toz kir ve Bakteriler sağlığımızı doğrudan etkileyen şeylerdir. Koltuğun üzerinde geçirdiğimiz vakitlerde bu organizmaları teneffüs ederek veya derinin sindirmesi yoluyla vücudumuza alarak çeşitli hastalıklara maruz kalmamız mümkündür. Bu nedenle koltukların profesyonel bir biçimde temizlenmesi ve bu bakteri oluşumlarından arındırılması gerekmektedir.

Geleneksel olarak çeşitli yöntemler ile evde annelerin üstlendiği koltuk temizleme işlemleri çok da verimli değildir. Çünkü suyun kumaşın üzerinden soyutlanması ancak emişi gücü yüksek makinalar ve bu makinalara uygun leke çıkarma şampuanları ile mümkündür. Evde yapılan koltuk yıkama işleri aslında annelerimizin bedenlerini yormaktan fazlası değildir. Ayrıca evdeki bayanlarında günümüz teknolojisine uygun makinalar varken hala elde koltuk yıkamaları onların yorulmasına değecek nedenler değildir. Senede iki sefer koltuk temizliği yapılması sizin ve sevdiklerinizin sağlığını daha fazla korumanıza yardımcı olur.

 GÖKÇE KURU TEMİZLEME koltuk yıkama hizmetini en iyi biçimde siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Güler yüzlü, hijyene önem veren ve işinde uzmanlaşmış personelleri, dünyanın en iyi ve kaliteli makinaları ve üniversite onaylı koltuk yıkama şampuanları ile sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığına , annelerimizin ise artık yorulmamasına katkı sağlamaktadır.

 

Hizmet Bölgeleri

AYAZAĞA, BAHÇEKÖY, BALTALİMANI, BÜYÜKDERE, ÇAYIRBAŞI, DARÜŞŞAFAKA, EMİRGAN, FATİH SULTAN MEHMET, FERAHEVLER, İSTİNYE, MASLAK, PINAR, POLİGON, PTT EVLERİ, REŞİTPAŞA, RUMELİHİSARI, SARIYER, TARABYA, ABBASAĞA, AKATLAR, ARNAVUTKÖY, BALMUMCU, BEBEK, CİHANNÜMA, DİKİLİTAŞ, ETİLER, GAYRETTEPE, KONAKLAR, KURUÇEŞME, KÜLTÜR, LEVAZIM, LEVENT, MECİDİYE, MURADİYE, NİSBETİYE, ORTAKÖY, SİNANPAŞA, TÜRKALİ, ULUS, VİŞNEZADE, YILDIZ, BEŞİKTAŞ, 5.LEVENT, VADİİSTANBUL, AKMERKEZ, SEYRANTEPE, ZORLUCENTER, ZİNCİRLİKUYU, MECİDİYEKÖY, 1453MASLAK

TALEP FORMU

  Talep formunuz başarıyla iletildi.

  Birşeyler ters gitti. Sayfayı yenileyerek tekrar deneyiniz.

  Ad Soyad*

  Adres *

  Telefon *

  Alış Tarihi

  Alış Zamanı

  Teslim Tarihi

  Teslim Zamanı

  Özel Talepler *