PERDE STOR

Adres
Etiler Özden Sokak Hisar Pasajı No:9/16 Beşiktaş / İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri
0212 265 58 01
Çalışma Saatleri
Hafta içi : 8:00 - 20:00
Pazar günleri servisimiz vardır.

Stor Temizleme

Stor perde, genellikle evimizde güneşlik yerine kullandığımız perdelerdir. Stor perdelerin üzerinde APRE denilen bir cila türü bulunmaktadır . Çıplak göz ile göremeyeceğimiz bu madde asitik ve kostik bazlı kimyasallarla temizlendiğinde kaybolur ve böylelikle sararır ve yıpranır. İşinin uzmanı Gökçe Kuru Temizleme stor perdelerinizi güvenle temizleyip tekrar yerine montajını yaparak teslim eder.

 

 

Tül Perde


Tül perde
hemen hemen her evde bulunan kullanışlı bir perdedir. Perdelerin içinde en hassas olanı tül perdelerdir. Yıkanması ve ütülenmesine çok dikkat edilmedir. Aksi halde çok çabuk yıpranap deforme olabilir. Gökçe Kuru Temizleme tül perdelerinizin yıkaması ve ütülünmesi esnasında sonderece hassas davranarak tül perdenin ilk günkü şıklığını yakalamasını sağlamaktadır.

 

Kruvaze Perde


Kruvaze perde
, stor perde sistemine benzeyen sisteme sagiptir ve genelde çok büyük olan bir perde çeşididir. Bu tür perdelerin yıkanması uygun yıkama makinalarında sağlanmaladır. Gökçe Kuru Temizleme uygun makine ve ekipmanları ile kruvaze perdelerinizi sorunsuz temizlemektedir.

 

Black Out


Black out
perde, karartma perde olarak da adlandırlabilir. Düz bir perde çeşidirdir perdenin arkasında ışık geçirmeyen bir katman vardır. Bu tür bir perde doğru yıkanmadığında tüm özelliğini yitirir ve ışık geçir. Gökçe Kuru Temizleme uzman ekibi ile sizin için özel olan black out perdenizin özelliğini koruyarak temizlenmesini yapmaktadır.

 

Zebra Perde - Zebra Stor

Zebra perde, şerit şeklindedir ve şeritler üst üste geldiğinde iç ve dış görüşü engeller. Bu perde çeşidi mekanizmasından ayrılmadığı için yıkanması ve temizliği elde ve evde yapılmamalıdır. Çünkü evde sökülüp monte edilemeyeceği gibi yıkanan kısmın arasında kalan kir ve lekeler arka katmana geçer böylelikle kuruyana kadar kumaşın dokusuna işler, bunun yanı sıra çatlama da yapabilir. Kirli kalmış ve çatlamış bir perdeyi kullanmak istemeyeceksiniz. Gökçe Kuru Temizleme belirlediği yöntemler ile perdenizi güvenle temizlemektedir.

 

 

Jaluzi

Jaluzi perde, kullanımını ofis ortamların da sıklıkla görürüz, uzun çubukların bir ip mekanizmasında birleştirilmesi sonucu oluşan perdelerdir. Yerinde temizlenmesi çok zor bir perde türüdür. İyi bir temizlik için çubukları eğmeden ve kırmadan profesyonelce söküp temizlemek gerekir. Gökçe Kuru Temizleme hassas olan ve özen isteyen işlerinizde garanti vermektedir.

 

Sun Screen Perde

Sun Screen perde, üzerinde iğne ucu büyüklüğünde milyonlarca küçük delik barındırmaktadır. Bu özelliği perdeye filtre özelliği katmaktadır. Güneş ışınlarını süzerek çok hafif bulunduğu ortama alır. Bu perdenin temizliği de özen istemektedir mümkün olduğunca el değmeden otomatik makine mahareti ile yapılmalıdır. Gökçe Kuru Temizleme perde temizliğini perdenin özelliğini koruyarak ve perdeyi deforme etmeden yapmaktadır.

 

Dilim Stor Perde

Dilim stor perde şık ofislerin vazgeçilmezidir, uzun ve dilim dilim pvc den üretilen sert yapıya sahip perdelerdir. Sorunlar genellikle sökme ve takmada yaşanmaktadır ayrıca perdedeki minik deliklerin deforme olması ya da perdenin geçtiği minik çubukları kırılması genellikle uzaman olmayan kimselerin yaptığı hatalardır. Gökçe Kuru Temizleme uzman bakış açısı ile perdelerinize hassasiyet göstermektedir.

Katlamalı Stor Perde


Katlamalı store perde, genel olarak kaliteli (tül, keten, saten, kadife) kumaştan yapılan bu perdeler, arkasından geçen halkalar ve mekanizmasının bağlı olduğu iplerden dolayı yerine tekrar monte edilmesi sırasında problemler meydana gelebilir. Gökçe Kuru Temizleme el becerisi yüksek ekibi ile rahatlıkla perdelerinizin montajını sorunsuz çözmektedir.

 


GÖKÇE KURU TEMİZLEME
perde temizliği ve perde yıkama işinde uzman ekibi ile perdelerinizi yerinde kodlayarak demonte halinde teslim alıyoruz. Temizledikten sonra perdenin cinsine ve kumaşına göre uygun ısılarda kurutuyoruz. Ücretsiz servisimizle birlikte uzman ekibimiz göndererek perdelerinizi tekrar yerine montajını yaparak teslim ediyoruz.

 

Hizmet Bölgeleri

AYAZAĞA, BAHÇEKÖY, BALTALİMANI, BÜYÜKDERE, ÇAYIRBAŞI, DARÜŞŞAFAKA, EMİRGAN, FATİH SULTAN MEHMET, FERAHEVLER, İSTİNYE, MASLAK, PINAR, POLİGON, PTT EVLERİ, REŞİTPAŞA, RUMELİHİSARI, SARIYER, TARABYA, ABBASAĞA, AKATLAR, ARNAVUTKÖY, BALMUMCU, BEBEK, CİHANNÜMA, DİKİLİTAŞ, ETİLER, GAYRETTEPE, KONAKLAR, KURUÇEŞME, KÜLTÜR, LEVAZIM, LEVENT, MECİDİYE, MURADİYE, NİSBETİYE, ORTAKÖY, SİNANPAŞA, TÜRKALİ, ULUS, VİŞNEZADE, YILDIZ, BEŞİKTAŞ, 5.LEVENT, VADİİSTANBUL, AKMERKEZ, SEYRANTEPE, ZORLUCENTER, ZİNCİRLİKUYU, MECİDİYEKÖY, 1453MASLAK

TALEP FORMU

  Talep formunuz başarıyla iletildi.

  Birşeyler ters gitti. Sayfayı yenileyerek tekrar deneyiniz.

  Ad Soyad*

  Adres *

  Telefon *

  Alış Tarihi

  Alış Zamanı

  Teslim Tarihi

  Teslim Zamanı

  Özel Talepler *