ÜTÜ HİZMETLERİ

Adres
Etiler Özden Sokak Hisar Pasajı No:9/16 Beşiktaş / İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri
0212 265 58 01
Çalışma Saatleri
Hafta içi : 8:00 - 20:00
Pazar günleri servisimiz vardır.

Ütü Hizmetleri

Genelde yıkandıktan sonra veya günlük kullanımdan sonra Tekstil ürünlerimizin üzerinde oluşan kırışıklıkların giderilmesi, ayrıca kumaşın kendine özgü oluşturduğu çizgilerin ve hatların korunması ancak ütü yardımı ile sağlanabilir. Şıklığını ve zarafetini ön planda tutan kimseler ütüye çok önem verir. ütü yapmak bir çok zaman alırken bir haylide yorucu olur.

Gökçe kuru temizleme de ütü yaptırmak beklentilerin tam anlamı ile karşılanması anlamına gelir. Sadece gökçe kuru temizlemenin uygulayabildiği ütü yapma tekniklerin den faydalanmak size büyük bir zaman tasarrufu sağlayacağı gibi zahmetsiz, uğraşsız bir biçimde tekstil ürünlerinizin ilk günkü havasını solumanızı sağlayacaktır.

Gökçe kuru temizleme de ütü yapan uzmanlar,bilgilerini ve özel teknik becerilerini gökçe kuru temizlemenin oluşturduğu çizgiye ve eğitimlere göre yaparlar. Ütü yaparken kullandıkları tüm yardımcı, mekanik ve elektronik elemanlar bu tekniklere destekleyecek biçimde organize edilmiştir.

 

Hizmet Bölgeleri

AYAZAĞA, BAHÇEKÖY, BALTALİMANI, BÜYÜKDERE, ÇAYIRBAŞI, DARÜŞŞAFAKA, EMİRGAN, FATİH SULTAN MEHMET, FERAHEVLER, İSTİNYE, MASLAK, PINAR, POLİGON, PTT EVLERİ, REŞİTPAŞA, RUMELİHİSARI, SARIYER, TARABYA, ABBASAĞA, AKATLAR, ARNAVUTKÖY, BALMUMCU, BEBEK, CİHANNÜMA, DİKİLİTAŞ, ETİLER, GAYRETTEPE, KONAKLAR, KURUÇEŞME, KÜLTÜR, LEVAZIM, LEVENT, MECİDİYE, MURADİYE, NİSBETİYE, ORTAKÖY, SİNANPAŞA, TÜRKALİ, ULUS, VİŞNEZADE, YILDIZ, BEŞİKTAŞ, 5.LEVENT, VADİİSTANBUL, AKMERKEZ, SEYRANTEPE, ZORLUCENTER, ZİNCİRLİKUYU, MECİDİYEKÖY, 1453MASLAK

TALEP FORMU

  Talep formunuz başarıyla iletildi.

  Birşeyler ters gitti. Sayfayı yenileyerek tekrar deneyiniz.

  Ad Soyad*

  Adres *

  Telefon *

  Alış Tarihi

  Alış Zamanı

  Teslim Tarihi

  Teslim Zamanı

  Özel Talepler *